Tenisový klub Ústí nad Orlicí
Tenisový klub Ústí nad Orlicí

Tenisové centrum Tenisového klubu Ústí nad Orlicí se nachází v příjemném prostředí areálu Tichá Orlice, který zahrnuje mimo tenisových kurtů i mnohá jiná sportoviště a vytváří tak podmínky jak k trávení volného času, tak i k vrcholovému sportu.

Samotný tenisový komplex je svým vzhledem zcela výjimečný a každého tenisového milovníka uchvátí. Po celou sezónu je možno využívat devíti antukových dvorců, dva umělé dvorce a odrazovou stěnu. Pro zájemce o večerní a noční hraní jsou dva antukové dvorce osvětleny. Více...

O TENISU

Pokud hledáte krásný sport na celý život, jste u nás správně! Tenis jako jeden z mála sportů můžete provozovat od nejútlejšího věku do kmetských let. Nikdy není pozdě se s ním seznámit a také zdokonalovat po celý život. Dá se hrát na všech úrovních, od příjemné společenské zábavy, až po vrcholový sport, od dětí přes dospělé až po seniory. Jako každý zdravý pohyb vede k upevňování zdraví a k udržení fyzické kondice v jakémkoliv věku.

Tenisový klub Ústí nad Orlicí

Kontakt


Tenisový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
V Lukách 276
562 01 Ústí nad Orlicí

info@tkuo.com

T: +420 602 472 374
každý den 8 - 20 hod

PODPORA ZÁVODNÍHO TENISU

"Podpora závodního tenisu Tenisovým klubem"

Tenisový klub Ústí nad Orlicí dlouhodobě podporuje rozvoj závodního tenisu. V letošním roce byl aktualizován systém podpory pro závodní hráče s cílem zvýšit motivaci hráčů a podporu rodičů. Nový systém byl schválen v letošním roce Valnou hromadou. Konkrétní výsledek sezony s celkovou podporou 42.140,- Kč byl schválen Výkonným výborem dne 18. 10. 2017. Děkujeme všem partnerům Tenisového klubu, kteří tímto umožňují přispívat k rozvoji mládeže.

závodní tenis podpora 2018 pic

Raketa
Sponzori
Footer