Tenisový klub Ústí nad Orlicí
Tenisový klub Ústí nad Orlicí

Tenisové centrum Tenisového klubu Ústí nad Orlicí se nachází v příjemném prostředí areálu Tichá Orlice, který zahrnuje mimo tenisových kurtů i mnohá jiná sportoviště a vytváří tak podmínky jak k trávení volného času, tak i k vrcholovému sportu.

Samotný tenisový komplex je svým vzhledem zcela výjimečný a každého tenisového milovníka uchvátí. Po celou sezónu je možno využívat devíti antukových dvorců, dva umělé dvorce a odrazovou stěnu. Pro zájemce o večerní a noční hraní jsou dva antukové dvorce osvětleny. Více...

O TENISU

Pokud hledáte krásný sport na celý život, jste u nás správně! Tenis jako jeden z mála sportů můžete provozovat od nejútlejšího věku do kmetských let. Nikdy není pozdě se s ním seznámit a také zdokonalovat po celý život. Dá se hrát na všech úrovních, od příjemné společenské zábavy, až po vrcholový sport, od dětí přes dospělé až po seniory. Jako každý zdravý pohyb vede k upevňování zdraví a k udržení fyzické kondice v jakémkoliv věku.

Tenisový klub Ústí nad Orlicí

Kontakt


Tenisový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
V Lukách 276
562 01 Ústí nad Orlicí

info@tkuo.com

T: +420 602 472 374
každý den 8 - 20 hod

Sportovní kempy

kemp 2017

1. termín: 8.-12. července 2019

2. termín: 26.-30. srpna 2019

Kemp je určen pro děti ve věku 5-15 let. Kemp je zaměřen na všeobecný sportovní rozvoj dítěte, prováděný zábavnou formou (tenis, jízda na kole, plavání, sportovní hry). Každý den se začíná v 8.00 hod. Ukončení je vždy v 15.15 hod. Přihlášky nejpozději 14 dní před začátkem kempu e-mailem. Placení proběhne po ukončení přihlášek bezhotovostním převodem. Číslo účtu a VS Vám pošlu e-mailem.V ceně je započítán oběd, dopolední i odpolední svačina, vstup do aquaparku. Při odhlášení dítěte později než 14 dní před začátkem kempu je účtován storno poplatek 50 % z ceny. Ve čtvrtek bude pro děti a jejich rodiče uspořádán táborák.

Cena: 2050,- Kč.

Přihlášky: e-mail.: tomas.hernik@seznam.cz, tel.: 777 645 721

Raketa
Sponzori
Footer