Tenisový klub Ústí nad Orlicí
Tenisový klub Ústí nad Orlicí

Tenisové centrum Tenisového klubu Ústí nad Orlicí se nachází v příjemném prostředí areálu Tichá Orlice, který zahrnuje mimo tenisových kurtů i mnohá jiná sportoviště a vytváří tak podmínky jak k trávení volného času, tak i k vrcholovému sportu.

Samotný tenisový komplex je svým vzhledem zcela výjimečný a každého tenisového milovníka uchvátí. Po celou sezónu je možno využívat devíti antukových dvorců, dva umělé dvorce a odrazovou stěnu. Pro zájemce o večerní a noční hraní jsou dva antukové dvorce osvětleny. Více...

O TENISU

Pokud hledáte krásný sport na celý život, jste u nás správně! Tenis jako jeden z mála sportů můžete provozovat od nejútlejšího věku do kmetských let. Nikdy není pozdě se s ním seznámit a také zdokonalovat po celý život. Dá se hrát na všech úrovních, od příjemné společenské zábavy, až po vrcholový sport, od dětí přes dospělé až po seniory. Jako každý zdravý pohyb vede k upevňování zdraví a k udržení fyzické kondice v jakémkoliv věku.

Tenisový klub Ústí nad Orlicí

Kontakt


Tenisový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
V Lukách 276
562 01 Ústí nad Orlicí

info@tkuo.com

T: +420 602 472 374
každý den 8 - 20 hod

Tenisový klub

  • Tenisové centrum Tenisového klubu Ústí nad Orlicí se nachází v příjemném prostředí areálu Tichá Orlice, který zahrnuje mimo tenisových kurtů i mnohá jiná sportoviště a vytváří tak podmínky jak k trávení volného času, tak i k vrcholovému sportu.

  • Samotný tenisový komplex je svým vzhledem zcela výjmečný a každého tenisového milovníka uchvátí. Po celou sezónu je možno využívat devíti antukových dvorců, dva umělé dvorce a odrazovou stěnu. Pro zájemce o večerní a noční hraní jsou dva antukové dvorce osvětleny.

  • V těsném sousedství je atletický areál, běžecké stezky, síť cyklostezek, fotbalový stadion, dvorce na volejbal a basketbalové hřiště. S tenisovým areálem sousedí i velmi vyhledávané moderní koupaliště s dvěma tobogány a dalšími novinkami. Na všechny sportoviště je neomezený přístup, koupaliště je v provozu pouze v letních měsících. Ubytování je možné v sousedním hotelu.

  • Pro občerstvení a odpočinek je možno využít oblíbený klubový bufet nebo přilehlého sporthotelu. Po celou sezónu s vyjímkou význačných turnajů si lze zajistit pronájem dvorce v rámci každodeních hracích hodin od 8:00 - 20:00 hod. Aktualní ceny najdete v ceníku, při zakoupení permanentek s více hodinami se tato sazba snižuje. Rezervovat kurt lze buď telefonicky, vždy den předem, nebo se osobně domluvit se správci tenisového areálu.

  • Rodiče s dětmi mohou využít parkového prostředí areálu a koutku pro děti a sami se věnovat tenisovému klání. Klubový bufet má přes sezónu otevřeno od rána až do pozdních večerních hodin a je pro příjemné prostředí velmi vyhledávaný. Po tenise jistě každého osvěží točené pivo nebo velký výběr nealko nápojů.

  • Přijďte se sami přesvědčit o přednostech našeho tenisového areálu. Jsme přesvědčeni, že každému máme co nabídnout.

Raketa
Sponzori
Footer