Tenisový klub Ústí nad Orlicí
Tenisový klub Ústí nad Orlicí

Tenisové centrum Tenisového klubu Ústí nad Orlicí se nachází v příjemném prostředí areálu Tichá Orlice, který zahrnuje mimo tenisových kurtů i mnohá jiná sportoviště a vytváří tak podmínky jak k trávení volného času, tak i k vrcholovému sportu.

Samotný tenisový komplex je svým vzhledem zcela výjimečný a každého tenisového milovníka uchvátí. Po celou sezónu je možno využívat devíti antukových dvorců, dva umělé dvorce a odrazovou stěnu. Pro zájemce o večerní a noční hraní jsou dva antukové dvorce osvětleny. Více...

O TENISU

Pokud hledáte krásný sport na celý život, jste u nás správně! Tenis jako jeden z mála sportů můžete provozovat od nejútlejšího věku do kmetských let. Nikdy není pozdě se s ním seznámit a také zdokonalovat po celý život. Dá se hrát na všech úrovních, od příjemné společenské zábavy, až po vrcholový sport, od dětí přes dospělé až po seniory. Jako každý zdravý pohyb vede k upevňování zdraví a k udržení fyzické kondice v jakémkoliv věku.

Tenisový klub Ústí nad Orlicí

Kontakt


Tenisový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
V Lukách 276
562 01 Ústí nad Orlicí

info@tkuo.com

T: +420 602 472 374
každý den 8 - 20 hod

Trenéři

Šéftrenér a manažer tenisové školy TK Ústí nad Orlicí

Tomáš Herník - Trenér 2. třídy
Tel. 777 645 721
e-mail: tomas.hernik@seznam.cz


Hlavní trenér TKUO Tomáš Herník

Hlavní trenér a kondiční trenér Tenisové školy TK Ústí nad Orlicí

Luboš Šilar - Trenér 2. třídy
Tel. 604 938 711

silar

Trenér TŠ TK Ústí nad Orlicí Antoním Hubner - Trenér 2. třídy

V Tenisovém klubu Ústí nad Orlicí trénuje zhruba 70 dětí od nejmladších až po kategorii dorostu. Funguje zde tenisová školička, do které probíhá nábor dvakrát do roka (na jaře a na podzim). Z této tenisové školičky jsou děti postupně zařazovány do závodních družstev. V tenisové školičce probíhá trénink dvakrát týdně ve skupince 4-5 dětí. Později děti trénují ve trojicích, dvojicích nebo mají individuální trénink s trenérem. Tréninkový plán se vždy sestavuje dvakrát do roka (letní a zimní). Netrénuje se pouze o vánočních svátcích, jarních prázdninách a Velikonočním pondělí. O letních prázdninách (červenec, srpen) se trénuje podle potřeb hráčů a dohodě s hlavním trenérem. O letních prázdninách se konají pravidelné tenisové sportovní kempy.

Raketa
Sponzori
Footer